חברה לתיאום פגישות טרום מכירה

הגיע הזמן ל- Wecall

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מייד

אם אתם שואפים להניע תהליכי מכירה בארגון שלכם, טוב תעשו אם תגבו את עצמכם עם חברה לתיאום פגישות. חברה זו לא מקיימת פגישות שרירותיות אלא פגישות שתכליתן היא מכירה. החברה מתבססת על שירות שנקרא טלמיטינג והוא מתאפיין בכמה נדבכים:

  • לימוד מדוקדק של נושא המכירה שלכם.
  • ביצוע שיחות טלפון שתכליתן – שכנוע איש השיחה שהוא זקוק למוצר ולשירות שלכם.
  • קביעת פגישה אתכם לצורך סגירת המכירה.

חברת טלמיטינג מספקת ללקוח 100% הצלחה בשדרוג המכירות שלו

אנו כבר נתקלנו בחברות שלא האמינו שיש בכוחן להגביר מכירות או אפילו לבצע מעט מכירות ביום. ישנם סטארטאפיסטים בנושאים שונים שהתוודאו בפנינו שיש להם את הכישרון אבל לא את הכריזמה המכירתית. אנו חילצנו עשרות עסקים כאלה, והיד עוד נטויה. ולכם אנו חייבים לומר: אם יש לכם מוצר טוב ביד, או שירות שאתם מצטיינים בו, אין שום סיבה שלא תצליחו למכור אותו. חברה לתיאום פגישות תסייע לכם לקדם את המכירות בעסק.

אנשים שצרכו טלמיטינג צרכו מאתנו גם את השירות הבא

טלמרקטינג – טלמרקטינג הוא שירות עזר למכירה הממשית, ולא מספק רק שירות טרום מכירה. אדם העובד כמוקדן טלמרקטינג מקבל הנחיות להתקשר לצרכנים פוטנציאליים ולקיים סקר דעת מוצר. חברת טלמרקטינג איכותית מאויישת בעשרות טלפנים כאלה שיעבדו בשבילכם. לאחר מכן, הם יסייעו בכל הקשור לסגירת עסקה עבור המוצר, כולל בביצוע הגבייה באשראי עבורכם. חברת טלמרקטינג מנוסה תתרום רבות לשדרוג מערך המכירות שלכם.

מה חשוב לדעת על חברה לתיאום פגישות?

החברה עובדת גם עם חו"ל ומבצעת שיחות מעבר לים בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות. לחברה רזומה עשיר במגוון מקצועות. החברה תוכל לווסת את הידע שברשותה לידע ממשי לטובתכם, אשר יתועל לטובת עזרה במכירת התכולה או השירות שלכם. בחברה עובדים טלפנים מנוסים אשר רובם עבדו במכירות בעברם. העברית והשפות הזרות של המוקדנים – רהוטות. הם נבחרו בקפידה על ידנו, עברו אודישנים ועל כן יספקו לכם תמיד את השירות הטוב והמבטיח ביותר, שיזכה אתכם במקסימום מכירות והזדמנויות לביצוען.

פנו אלינו למידע נוסף על טלמיטינג ותיאום פגישות. הצטרפו ללקוחות רבים ששיפרו את יכולת המכירה שלהם!

מאמרים נוספים

עוגיית מזל

עוגיית המזל כבר שלך?

טלמיטינג – המסר שלך מתחבא בעוגיית מזל כבר בעבר המציאו הסינים את עוגיות המזל, שהן עוגיות פשוטות בצורה מסוימת מאוד, שכשהן נבצעות, מחכה בהן מסר

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן