טלמיטינג – מוקד טלפוני לקביעת פגישות עסקיות

הגיע הזמן ל- Wecall

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מייד

אז מהו שירות טלמיטינג?

טלמיטינג הוא שירות קביעת פגישות, בדומה לשירות מוכר יותר “טלמרקטינג”, גם כאן המוקד הטלפוני נועד למכור דבר מה לעסק עמו הוא מתקשר, אך כאן, הגדרת המכירה מוכוונת אך ורק לשם יצירת פגישה בין הלקוח – ללקוח פוטנציאלי עמו יש סיכויים טובים לסגור עסקה.

קצת היסטוריה ורקע

הפעלת מוקד טלפוני למגוון תועלות וצרכים קיימת בשוק כבר מספר לא מבוטל של שנים. על פי דו”ח בנושא תעשיית המוקדים הטלפוניים אשר נערך בטכניון (2004), ניתן לראות כי בישראל פעילים כ500 מוקדים טלפוניים, אשר מרביתם נותנים שירות ומענה בהיבט שיחות נכנסות בתחומי מתן מידע ושירות לקוחות, כאשר המיעוט עוסק במכירה (טלמרקטינג) ועוד פחות – שירות קביעת פגישות (טלמיטינג).

תועלות ללקוח

כמו כל עסק, וודאי גם אתה מעוניין להגדיל מכירות, וסביר להניח שברור גם לך, כי הגדלת מכירות פירושה פעמים רבות – הגדלת בסיס לקוחות החברה. על מנת להגיע ליעדי גידול וגיוס לקוחות חדשים ניתן לפעול במספר אופנים: לחצו פרטים נרחבים על טלמיטינג

פרסום במדיות השונות – טלויזיה רדיו, אינטרנט וכיו”ב
פה לאוזן – פשוט לסמוך על לקוחות קיימים שיעזרו להפיץ את הבשורה
או…
ליצור קשר בעצמך עם לקוחות פוטנציאליים
מה זה בעצם אומר?
למעשה התשובה פשוטה מאוד, כל שעליך לעשות הוא:

  • להגדיר לקוח פוטנציאלי על פי מאפיינים שונים
  • למצוא ולאגד את רשימת הטלפונים של כל הלקוחות שאיתרת
  • להעסיק טלפנית במשרה מלאה, להכשיר אותה לפי צרכיך (למי לפנות מה להגיד וכו’…) ולהנחות אותה תוך כדי תנועה – עד להגעה לכמות פגישות מספיק גדולה אשר תשרת את מטרותיך של הגדלת בסיס לקוחות חדשים לעסקך!

וודאי תשמח לשמוע שיש פתרון פשוט הרבה יותר – טלמיטינג – מיקור חוץ
בחן שוב את רשימת המטלות מעלה, עכשיו דמיין עסק מקצועי עם שנות ניסיון וותק בתחום תיאום פגישות לעסקים – דמיינת? מעולה! אנו יכולים לספק לך את כל השירותים מעלה, ואף למזער את הסיכון שלך בהשקעה אך ורק בפגישות רלוונטיות, אשר נקבעו ע”י מוקדנים/ות מוכשרים אשר מבינים היטב את העסק שלך וצרכיך הייחודיים!

טלמיטינג עם מקצוענים להגדלת מכירות

ישנן חברות ותיקות וטובות בתחום הטלמיטינג, מוקדים טלפוניים המעסיקים מאות טלפניות ומוקדנים, אשר יציעו לך שירותים שונים במחירים משתנים.

אז מה מייחד אותנו?

אנו לא גובים עבור שעות עבודה כלל! בשונה משאר החברות בתחום, תוכל למצוא אצלנו מענה לצרכיך ולשלם רק עבור הצלחות – Risk Free Deal. אנו מציעים בנק של פגישות עם לקוחות רלוונטיים לעסקך, בשיטת שלם לפי פגישה – באופן זה תוכל למדוד את החזר ההשקעה מאפיק השיווק הנ”ל בצורה קלה ומדוייקת במיוחד.

נמחיש בדוגמא:

נאמר שאתה צפוי להרוויח עבור עסקה שנסגרה כ 5,000 ₪.

אנו נתאם עבורך 15 פגישות רלוונטיות לפחות בעלות של 300 ₪ לפגישה (יש הנחות למצטרפים חדשים – צרו קשר!) בעלות כוללת של 4,500 ₪.

אז מה נשאר לך לעשות?

להיפגש עם מגוון הלקוחות הפוטנציאליים שהשגנו לך, ולסגור עסקה אחת לפחות, כבר בשלב זה החזר ההשקעה הינו חיובי (5000 > 4000).

היות ואנו מאמינים שתצליח לסגור הרבה יותר מעסקה אחת (הרי הפגישות נקבעו עם לקוחות שהביעו עניין בשירות או המוצר שלך) – הרי שהחזר ההשקעה שלך צפוי להיות גבוה בהרבה!

לחצו פרטים נרחבים על טלמיטינג

צור קשר

הזן את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן