טלמיטינג וסיועו בענף המכירות

הגיע הזמן ל- Wecall

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מייד

חברה לתיאום פגישות שימשה מאז ומתמיד לחיבור בין העסק ללקוח, אף על פי שזו לא הייתה מטרת האם של חברה כזו. החברה נוצרה עקב כך שלעסקים רבים נוצרו עומסים בקווים, ונדרש היה מענה אנושי שיספק תגבורת למערך המזכירות של העסק. בשל כך, הגדילה החברה לעשות, וכיום היא מחזיקה גם מוקד טלמיטינג. מוקד שתפקידו לעשות לכם שירות "טרום מכירה" ובכך – אמנם לא למכור ישירות אבל להגביר מאד את הסיכוי שהאדם עמו שוחחנו ירצה לקנות מוצרים ושירותים מכם.

טלמיטינג וסיועו בענף המכירות

טלמיטינג מסייע רבות במערך המכירות, וגורם למעשה שאתם תהיו בישורת אחת עם עולם העסקים גם אם לא הצלחתם למכור דבר מאז ששוחחתם עממו. אנו נזהה את הלקוח, נדרבן אותו לצרוך את המוצרים אם נוכחנו לדעת שהם מתאימים לו, ונקשר אותך עם האדם עמו מוקד הטלמיטינג שוחח. יצוין כי לצד שירות כמו טלמיטינג קיים שירות טלמרקטינג שתפקידו לבצע את המכירה הלכה למעשה ולבצע סקרי מכירה על מנת לסייע לך לקבל החלטות עסקיות חכמות בעתיד על סמך ההעדפות הצרכניות של הלקוחות שלך.

חברה לתיאום פגישות המסייעת בתגבור מלא לטלפונים שלכם

רק חברה לתיאום פגישות תוכל לבטל את העומס אצלכם מבלי שתאבדו לקוחות, ולהשאיר כל מתקשר עם מענה מהיר. רק חברה לתיאום פגישות תוכל לסייע לכם בתגבורת וגם במכירות, ובכך להתגבר על כל האתגרים של שיחות הטלפון שתצטרכו לענות להן או לקיים אותן. רק חברה לתיאום פגישות תגרום לכם לא להיות בהפסדים ולשמור על מוניטין גבוה הן בשעת מכירה והן בשעה שאתם צריכים לשרת לקוח בטלפון.

כיצד מתקשרים עם חברה לתיאום פגישות?

יש ליצור קשר טלפוני ולפרט מהם השירותים הנדרשים. שירותי הבסיס הם למעשה מוקד הודעות, ומשם תמיד ניתן להרחיב מה שרוצים: מוקד טלמיטינג לביצוע שיחות טרום מכירה, מוקדש טלמרקטינג לסקרי דעת-מוצר ומכירת המוצרים שלכם, מוקד הזמנות, מוקד זימון תורים וקביעת פגישות, ועוד. כאשר אתם עובדים עם מוקד טלפוני שיש לו גם מוקד שירות וגם מוקד טלמיטינג וטלמרקטינג אתם עם האצבע על העליונה ושומרים על גחלת-העסק ברמה גבוהה גם בשעות של עומסים כבדים.

מאמרים נוספים

עוגיית מזל

עוגיית המזל כבר שלך?

טלמיטינג – המסר שלך מתחבא בעוגיית מזל כבר בעבר המציאו הסינים את עוגיות המזל, שהן עוגיות פשוטות בצורה מסוימת מאוד, שכשהן נבצעות, מחכה בהן מסר

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן