הגדלת מכירות באמצעות שירותי טלמיטינג

הגיע הזמן ל- Wecall

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מייד

גם בתקופות של האטה בפעילות הכלכלית, עדיין ישנם עסקים רבים הנהנים מהגדלת מחזור מכירות – בזכות שירות טלמיטינג המביא לפתחם לקוחות פוטנציאליים רבים, כמו גם מעודד את הנטייה של לקוחות קיימים לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים.

מעוניינים בשירותי טלמיטינג להגדלת מכירות? צרו עמנו קשר ונשמח לבנות עבורכם תוכנית עסקית לפיתוח מודל המותאם אישית לעסק שלכם, תוכנית שתוביל אותו, בעזרת נציגי המכירות המנוסים שלנו להצלחה! לפרטים חייגו כעת: 073-279-3311

כיצד אנו ב- WeCall ע"י מתן שירותי טלמיטינג נגדיל לכם את היקף המכירות?

ראשית, אנו לומדים את העסק ואת הענף שבו הוא פועל. על סמך ניסיון עשיר וכלים מקצועיים מתקדמים מפולח קהל היעד הפוטנציאלי של העסק: לקוחות חדשים, לקוחות קיימים שאפשר לעניין אותם במוצרים חדשים או מבצעים משתלמים – או שילוב של שתי קבוצות אלה.

בשלב הבא בדרך להגדלת מכירות נבנים תסריטי שיחה שיצליחו למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים כמו גם למוסס התנגדויות נפוצות, ולאחר שאלה מאושרים ניתן להתחיל בשיחות הטלפון שיובילו לפגישות שבהן תתבצע המכירה בפועל. חשוב לציין כי לאורך כל העבודה המשותפת, מקבלים לקוחותינו  מידע מלא לגבי התנהלות הפרויקט, כך שהיא יכולה לבחון את יחס העלות תועלת ולוודא כי ההשקעה אכן משתלמת.

הרחבת מאגר הלקוחות

דרך אחת למכור יותר היא פשוט להגיע לאנשים רבים יותר. חברת WeCall מעניקה גישה למאגרי לקוחות רחבי היקף, פניות מתוכננות היטב ומבוססות על ידע מקצועי יקר ערך בתחום השיווק הטלפוני למי שעשוי להתעניין במוצרים או בשירותים של העסק, מעקב מוקפד ושיחות המשך במידת הצורך. כל אלה מסתכמים בפגישות רבות בין אותם לקוחות פוטנציאליים לבין נציגי העסק, פגישות שמאפשרות הגדלת מחזור המכירות במידה משמעותית.

במידה ויש ברשותכם מאגר פוטנציאלי של שמות ואמצעי התקשרות לקהל היעד של העסק שלכם תוכלו לנתב את הנציגים של חברתנו ליצור עמם קשר וליזום ישירות פנייה עסקית שעשויה בהחלט להוביל לסגירת עסקאות בעתיד.

"השכמת" לקוחות רדומים

הגדלת מכירות עשויה להתבסס לא רק על לקוחות חדשים אלא גם על לקוחות קיימים. מעטים העסקים שמצליחים לשמור על קשר רציף עם לקוחותיהם, ועל כן במקרים רבים הם מאבדים את מי שכבר רכש מוצר או שירות וחש כי קיבל תמורה מלאה לכספו (כך שהנכונות שלו להמשיך לקנות מהעסק גבוהה).

אנשי מוקד הטלמיטינג שלנו, יוצרים קשר עם לקוחות קיימים ו"רדומים" ומשכנעים אותם להגיע לפגישה עם נציגי העסק. אלה יוכלו להציע ללקוחות הוותיקים ליהנות שוב מהשירות, להתרשם ממוצרים משלימים לאלה שכבר רכשו, מבצעים אטרקטיביים במיוחד עבורם והצעות משתלמות נוספות.

WeCall – שירותי טלמיטינג לשיפור השירות בעסק שלך!

אנו בחברת WECALL  מספקים שירותים נרחבים בתחום הטלמיטינג ושירות הלקוחות (תיאום פגישות, מכירות ועוד) עבור לקוחות בארץ ובעולם. את המטרות השונות בכל פרוייקט, ביניהן הגדלת מכירות אנו מציבים יחד עם הלקוח ובהתאמה אישית לצרכיו.

כחברה שחרטה על דגלה את סמל איכות השירות אנו גאים להעמיד לרשות לקוחותינו צוותי מכירות וטלמיטינג מוכשרים ויצירתיים, בעלי רצון אדיר לקדם את המטרות ומוטיבציה להצלחה.

בין השירותים שתוכלו לקבל מנציגינו:

מענה אנושי טלפוני לעסקים

תיאום פגישות מכירה

שירותי טלמרקטינג

שימור ושדרוג לקוחות קיימים

כל הנציגים ללא יוצא מן הכלל הם בעלי ניסיון והבנה טובה של מגוון תחומים וענפים במשק הזוכים להדרכות וסדנאות לפיתוח מיומנויות על בסיס קבוע, עובדה המביאה לשדרוג תמידי של היכולת להשפיע על היעדים שלכם.

פיתחנו עבורכם הלקוחות מחשבון כדאיות שבאמצעותו תוכלו לבחון החזר השקעה והגדלת מחזור המכירות בזכות שירותי הלטמיטינג. למחשבון לחץ כאן

מאמרים נוספים

עוגיית מזל

עוגיית המזל כבר שלך?

טלמיטינג – המסר שלך מתחבא בעוגיית מזל כבר בעבר המציאו הסינים את עוגיות המזל, שהן עוגיות פשוטות בצורה מסוימת מאוד, שכשהן נבצעות, מחכה בהן מסר

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן