טיוב נתונים במסגרת שירות טלמרקטינג מסייע בהשבחת הטלמיטינג שנערוך לכם

הגיע הזמן ל- Wecall

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מייד

שירות טלמיטינג ברמה גבוהה ואף אבסולוטית חייב להתבסס על טיוב נתונים. טיוב נתונים הא להליך בו עושים אופטימיזציה לנתונים על המוצרים והשירותים שלכם ובודקים מי באוכלוסייה צריך אותם, ובתוך אותו פלח, באלו סוגים של מוצרים או שירותים מובע הכי הרבה עניין.

טיוב נתונים מבסס את עבודתו של מוקד תיאום פגישות

חטיבת המחקר שמבצעת את הטיוב בוחנת מי היא האוכלוסייה שמעוניינת במוצרים ובשירותים שלכם. אין דבר כזה "המקצוע לא רווחי", "תחליף מקצוע כמו כולם" וכד'. שטיפת המוח שעברתם לפיה יש מקצוע רווחי ויש מקצוע בלתי רווחי אינה אלא עורבא פרח. לכל אדם ישנה חוזקה, תחום בו הוא בקיא ושולט ברזיו. בין אם הוא הקים חברה שעוסקת בה, ובין אם הוא מייצר בעצמו, אנו נסייע לו למצוא את קהל המכירה שלו. התפקיד של שירות טיוב נתונים הוא למצוא מי הוא אותו קהל מכירה. עליו גם לגלות בתוך הנישה של המוצרים והשירותים שלכם מה מעניין את אותו קהל יותר מכל.

תיאום פגישות למכירה – צעד נוסף בדרך להגשמת היעדים

כשאנו נתקשר לבצע תיאום פגישות למכירה, אנו נשכנע את המתקשר שהוא זקוק למוצר ולשירות שלכם. המוקדנים שלנו ידברו בשיא המקצועיות ויישמעו בדיוק כמו עובדים מומחים בחברה שלכם. התוצאה היא פגישה שלכם עם האדם אליו התקשרנו, מה שיקל עליכם מאד למכור לו את המוצר או השירות שהבאתם בתור משווקים.

מוקד תיאום פגישות ללא טיוב נתונים משול למכונית ללא מנוע

טיוב הנתונים מתווה את כיוון המכירה, במה צריך להתמקד בנישה המקצועית שלכם, ובכך יותר נוסחה שגם תעשו את העבודה שאתם מעוניינים בה, וגם תרוויחו ממנה בסבירות גבוהה הודות למכירות המוצלחות שעומדות להתרגש עליכם. הדבר מתאפשר אך ורק הודות לשירות טיוב נתונים שמנבא בכל מקום מה רמת הביקוש למוצר או לשירות שלכם, ובאזורי הביקוש – איזה מוצר או שירות ספציפיים הכי פופולריים. כפי שאוטו לא יכול לנסוע ללא מנוע, מוקד תיאום פגישות לא יוכל לייצר עבורכם פגישות אפקטיביות ללא טיוב נתונים.

למידע נוסף על טיוב נתונים או על תיאום פגישות למכירה – פנו אלינו!

 

מאמרים נוספים

עוגיית מזל

עוגיית המזל כבר שלך?

טלמיטינג – המסר שלך מתחבא בעוגיית מזל כבר בעבר המציאו הסינים את עוגיות המזל, שהן עוגיות פשוטות בצורה מסוימת מאוד, שכשהן נבצעות, מחכה בהן מסר

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן