טלמרקטינג לגיבוי מערך המכירות בחברות ועסקים

הגיע הזמן ל- Wecall

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מייד

טלמרקטינג הוא כלי חשוב בהצלחה העסקית שלכם, ולאחרונה ניתן לומר כי מדובר בכלי הכרחי. נטישת המוחות, מומחי המדע והטכנולוגיה את המדינה מותירה בה פחות ופחות עסקים של מומחים, ולכן אם יש לכם בית עסק ואתם יודעים את העבודה, ההפיכה לעסק נכבד המתבסס על מאות טלפונים ביום תהיה מאד מהירה בהשוואה לעבר. במצב כזה, קבלת השיחות על ידכם לא תהיה ראלית גם אם תעסיקו 10 טלפנים, ומעל לכל, זה גם לא ישתלם לכם לשלם להם משכורות, מסים וביטוח לאומי רק על משימות בטלפון. במקום זאת, אתם יכולים להעסיק 50-100 עובדים ללא העסקה ישירה, אשר עובדים בחברת טלמרקטינג. מה העובדים הללו יעו בשביל העסק שלכם?

בירור צרכי הלקוח על ידי חטיבת המחקר

חטיבת המחקר שלנו תחקור את התחום שלכם ותזהה בו תמורות בחברה. היא תזהה איזו אוכלוסייה בכלל מתעניינת בתחום שלכם, ובתוכו – מה הכי מושך אותה. חברת טלמרקטינג תעשה זאת באמצעות מחקר אמפירי ממשי אשר נבנה על ידי חטיבת המחקר. הוא יתבסס על סקר דעת מוצר מקיף אשר לגביו תישאל אוכלוסיית היעד שנבחרה.

תיאום פגישות

החברה שלנו היא גם חברה לתיאום פגישות, ולא רק ספק-טלמרקטינג. המשמעות? אנו לא נעסוק רק במכירות אלא גם בשיווק שייראה כמו יח"צ. אנו נדבר בשם המוצר שלכם, נדבר על טיבו ועל שבחו, ונסביר שאתם הספקים המובילים בענף. הדבר ישכנע את הלקוח לקבוע עמכם פגישת מכירה. הסירו דאגה מלבכם. אנחנו לא נבקש מכם לעשות זאת, אלא נתאם עבורכם גם את הפגישה. הטלפונים שיזרמו מאתנו אליכם יהיו לאחר שנקבעו הפגישות. פגישות מכירה מוצלחות – בסיכוי גבוה מאד.

סיוע אקטיבי במימוש המכירות

מוקדני טלמרקטינג יסייעו לאייש את מערך המכירות שלכם. אנו נסייע בגביית הכספים על ההזמנות, ובאספקת מידע ראשוני על המוצר או השירות שנרכשו. חברת טלמרקטינג העובדת לצד המנוי מאפשרת לו מרחב תמרון רב, שחרור ניכר מהפעילות בטלפון, והתעסקות יסודית יותר עם הנעשה בתחומו המקצועי. עם חברת טלמרקטינג ותיאום פגישות העובדת לצדך, תוכל להישאר ברמת החיים הקיימת, וגם לעבוד באופן פחות אינטנסיבי. בהמשך, תוכל לגלות שגם מבחינה כלכלית זה גורם להתרחבות מהירה ביותר.

מאמרים נוספים

עוגיית מזל

עוגיית המזל כבר שלך?

טלמיטינג – המסר שלך מתחבא בעוגיית מזל כבר בעבר המציאו הסינים את עוגיות המזל, שהן עוגיות פשוטות בצורה מסוימת מאוד, שכשהן נבצעות, מחכה בהן מסר

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן